Buca Vestel Servisi Servisine Gelen Servis Taleplerine Ortalama İki Saat içinde Servis Gönderiyoruz. Yerinde Çözülebilecek Arızaları Bulunduğu Yerde Cözüyoruz Bu Sayade Müşterilerimiz Günlerce Tamir Beklemek Zorunda Kalmıyor.

Vestel Teknik Servis Elemanlarımız En az On Yıllık Tamir Bakım Tecrübesine Sahiptir.

Yenilenen Dijital Ürünlerin Tamir , Bakım ve Servisini Yapabilmek İçin Gerekli Eğitimleri Tamamlamışlardır. Çağa Ayak Uydurarak Müşterilerimiz Artık Bize İnternet Ortamından Ulaşmasını Sağlıyoruz ve Siz Değerli Müşterilerimizi Hızlı Garantili ve Orjinal Yedek Parça Kullanarak Hizmet Veriyoruz. Sorularınız Görüş ve Önerilerileriniz için Bizi Arıyabilirsiniz. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz ( Hizmet İçin Varız)

7/24 Çağrı Merkezi

Belgeli Ustalarımız

Donanımlı Araçlar

Geniş Hizmet Ağı


Hizmetlerimiz

Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Tamir ve Bakım Hizmeti.

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinası Tamir Ve Bakım Hizmeti.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinalarına Bakım Onarım Hizmetleri.

Ocak Servisi

Ocak Bakım Onarım Ve Lpg Dönüşüm Hizmetleri.

Klima Servisi

Klima Ürünlerinizin Tamiri Ve Bakımını Yapıyoruz.

Merak Ettikleriniz

Tüm İstanbul İlçelerine servis ücretimiz 40.00 tl’dir

Aynı GünServisAynı Gün Arıza Talepleriniz İçin Bizi Arayın

Vestel Servisimiz en güvenilir ve kesintisiz teknik servis hizmetini amaç ederek 7 Gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Vestel Servisimizin çevik ve tecrübeli eleman kadrosu Vestel beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, tamir, yedek parça hizmeti vermektedir. Çağrı Merkezi 0232 440 93 45- 0232 440 93 38 hatlarımızdan teknik destek alabilir ve servis çağırabilirsiniz. Vestel servisivisimiz sizlere kaliteli hizmet sunmakla beraber değişim yaptığı parçaların hepsi ve yaptığı bakımlar için 1 Yıl garanti vermektedir. Telefon desteğimiz ve tecrübeli kadromuz ile Vestel Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak asıl amacımızdır.

 

Kuruluş olarak Vestel servis hizmeti sektörünün tüm alanlarında en iyiye ulaşmak. Vestel beyaz eşya sektöründe uzman ekibimiz sayesinde, yaşadığınız problemlerin tekrar yaşanmamasını sağlamak için sahip olunan ürünler hakkında bilinçli müşteri profili meydana getirmek. İlkelerimizden ödün vermeden, daha iyiye ulaşarak siz değerli Vestel müşterilerimizin kaliteli,profesyonel ve süratli hizmetten faydalanmasını sağlamak. İlk amacımız teknikerlerimizin, tüm alanlarda devamlı gelişmesini sağlayarak sizleri memnun bırakacak servis hizmetini sunmaktır.

Son zamanlarda teknoloji daha da hızlı bir şekilde artıyor. Evimizin tüm ihtiyaçlarını neredeyse beyaz eşyalar sağlamakta. Beyaz eşyalarımızdan birinde bir sorun olsa işlerimiz aksamaya başlıyor. Özellikle de buzdolabı ve çamaşır makinesi büyük işler yüklenmektedirler. Olmadıklarında ise insan gücüne dayalı işler çıkıyor ortaya. Vestel beyaz eşya servisi ise burada büyük bir yükümlülük üstleniyor. Bozulduğunda, arızalandığında bir sorun yarattığında anında servislerden yararlanarak, arızaları kontrol ettirebilirsiniz. Elektrikle çalışan bu hassas aletleri sizler tarafından asla onarılmaya çalışılmamalı anında bir servis çağırarak onarımını isteyebilirsiniz.  Profesyonellik gerektiren mesleğimizi en kaliteli şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.